מן האין אל היש
תהליך לנשים שאיבדו
את אמהותיהן

בסדנאות ובמפגשים שאני מעבירה, אני מנסה לקחת אותכם למסע משותף בממלכה הפנימית, פחות על-ידי תאוריות, ויותר התנסות, חוויה, והזמנה להתבוננות פנימית וההקשבה ללב.

בתהליך פנימי אני מוצאת ששוב ושוב אנו מגיעים לאיזור סגור עבורנו, שבו הראות קצרה, הנתיב נסגר לזמן מה, והידיעה כביכול נעלמת. כאילו יש מאגרי ידיעה וחיבור שאינם נגישים לנו. הנתיב הפתוח לזמן מה נסגר. וצריך למצוא את המפתח המתאים כדי שהפתח יפתח, או את המילה, שאם נשתמש בה, תיפתח הדלת ונוכל להיכנס, למה שהיה עד לפני רגע, חסום.

סדנה שהינה מרחב של שקט, הכלה, נוכחות מלאה והעמקת הקשבה פנימה לתוך עצמנו. הסדנה מיועדת לכל אחד ואחת שחשים צורך להתנתק מהרעשים הפנימיים והחיצוניים ולהיות במרחב מזין ונקי להקשבה עמוקה יותר וחיבור.

סדנאות ותהליכים אישיים

הכתיבה הינה מרחב מוגן המאפשר לקבל הכוונה והדרכה פנימית. עיבוד תהליכים נפשיים ורגשיים, בהירות והתחזקות. חיבור לעצמנו ועוצמתנו.  הכתיבה מאפשרת ריפוי, ואינטגרציה פנימית, והופכת למקום של גילוי.

התהליך מאפשר מסע אישי בתוך מרחב בטוח מוגן שבו נשים יכולות לחקור ולהתמודד עם חיים בצל האובדן. מפעם לפעם נאספות נשים לתהליך קבוצתי, משותף. הקבוצה מאפשרת לכל אישה להתמודד עם החיים והמוות מהמקום הייחודי שלה, אך לדעת שהיא לא לבד.

האומץ להיות אני
סדנת עומק בסופ"ש
 

התנסות מעשירה ותומכת, המאפשרת לכל אחד לפגוש את הרגישות שלו, להבין את הצרכים היחודיים שהיא משיתה עליו, את הביטויים שלה בחיי היום יום ואת המתנות ביחודיות שאנו מקבלים ממנה

תהליך לאנשים רגישים מאוד
להכיר את המתת

הטיפול האישי הוא הקסם הגדול מכולם, בו אנחנו לומדים להסתכל פנימה אל האלוהי שבנו, לראות את הבור, ולהבין למה אנחנו נכנסים אליו כל פעם ואיך להימנע מזה בעתיד


היו היוצרים של חייכם
תהליך עומק לפריצת דרך
טיפולים אישיים

ליווי בדרכי החיים