אנשים רגישים מעבדים ומגיבים לגירויים שלרוב אוכלוסיה נחשבים לרגילים  כמו מקום רועש בצורה יותר אינטנסיבית. הליכה לקניון או המון אדם יכולים להיות גירוי יתר לאנשים רגישים מאוד. אם רוב האנשים מתעייפים אחרי יום אינטנסיבי, אנשים רגישים מאוד יהיו זקוקים להפוגה ומנוחה בשלב מוקדם יותר, ואם לא יהיו עצבניים ומותשים מעוררות יתר. אנשים רגישים מאוד ערים וחשים בדיוק רב את מצב הרוח והרגשות של אחרים שלעיתים אפילו האדם האחר לא מודע להם. הם מאוד קשובים ומכוונים פנימה לתוך עצמם, ומנהלים דיאלוג מתמיד בתוכם. חושבים יותר על כול דבר וזקוקים למרחב עיבוד לכול מה שהם קולטים ולהבנה עמוקה של הדברים.  זו מתנה ענקית לעצמם ולעולם, אך גם אתגור בלתי פוסק בגלל עוררות יתר והצפה . 

 

אני מדמה  אנשים רגישים מאוד לפרחים יחודיים ,מרהיבים ונדירים. שזקוקים לטיפול עדין ותנאי גדילה יחודיים. אם נדע לספק זאת-פרחים אלו יגדלו ויפרחו במלוא תפארתם ויהיו מתנה לעצמם ולעולם.

ההבנה של המהות המלאה של אדם רגיש מאוד היא חוויה מאוד משמעותית. תהליכים שונים, צרכים ויכולות מתחברים למכלול אחד, יש שם לחלקים שונים, ודברים שנראים לא קשורים הם בעצם ביטויים שונים של אותו הדבר. זה כמו בסיפור על הנמלים שכל אחת מהן ראתה חלק אחר של הפיל ולכן הם לא הבינו שהם ראו את אותו הדבר, ורק כשהתרחקו, הם הצליחו לראות איך כל החלקים שייכים לאותו מהות.  

הסדנה הזאת נועדה לעזור ולחבר את החלקים השונים של השלם הייחודי שאנו. להבין מה הצרכים שלנו, ולקבל אותם. להפסיק להאשים את עצמנו על כך שיש לנו צרכים יחודיים, ולראות שיש לנו יכולות יחודיות לא פחות . לתקשר לעצמנו ולאחרים את מה שאנו זקוקים לו. בסדנה נלמד להבין איך הרגישות מתבטאת בחיינו, מה ייחודי לנו ואיך לאפשר לעצמנו תנאי צמיחה ותנאים המדוייקים ביותר עבורנו. נגלה איך הרגישות הופכת למתנה יקרת ערך אם רק יודעים להתחשב ולאפשר אותה.

הקבוצות אינטימיות, עד 7 משתתפים. נפגש פעם בשבוע למשך 12-16 מפגשים. הקבוצה תתחיל בספטמבר.

אם אתם רוצים לקרוא יותר על אנשים רגישים אתם מוזמנים לבקר את הבלוג שלי על הנושא, כאן

 

הסדנא לאנשים רגישים

להכיר את המתת

 

 

 

 

נורא לחיות בתקופה שבדברך על רגש משיבים לך: "רגשנות". יום יבוא ויכירו בגדולתה של הרגישות, והאינטלקט יודח משלטונו
 
רומן גארי