הקבוצה מאפשרת מסע אישי בתוך מרחב בטוח מוגן שבו אנשים יכולים לחקור ביחד את החיים כאדם רגיש. הקבוצה מאפשרת לכל אדם להתמודד עם הרגישות מהמקום הייחודי שלו, אך לדעת שהוא לא לבד. הנתיב שאנו יוצרים במסע הוא נתיב שמאפשר לתת מקום, לכבד את מה שאנחנו צריכים, לדעת לזהות את הדרך הנכונה לנו להתמודד עם סביבה שהיא לא תמיד רגישה לנו, ומצד שני לאפשר לנו להביא את החלקים בנו שהרגישות מאפשרת לנו להעניק. 

התהליך שעוברים האנשים במפגשים הוא של הגדרה – נתינת שם ועוגן לחוויה. לראות ולקשר דברים שקרו, התנהגויות שלנו ושל הסביבה לעובדה שאנחנו אנשים רגישים. להבין ולהפנים שגם אנשים רגישים שיודעים שהם כאלה, עדיין מתקשים להבין איך הרגישות שלהם מתבטאת במצבים מסוימים. איך התגובות שלהם לא נמצאות בהלימה לצרכים שלהם.
בתהליך נלמד לחבר את הדברים כדי שנבין טוב יותר מה קורה לנו ומה יכול לעזור לנו. להכיר את הפער בין איך שאנחנו מרגישים, מה אנחנו צריכים ואיך הצרכים האלה משתקפים לסביבה: למשפחה, לבן הזוג, בעבודה. להבין איך לשתף את היכולות והצרכים שלנו עם הסובבים אותנו. והכי חשוב, איך למנף ולהפוך הת הרגישות למתת שהיא.

לחיות עם המתת

           קבוצה אינטימית לאנשים רגישים מאוד

נורא לחיות בתקופה שבדברך על רגש, משיבים לך: "רגשנות"
יום יבוא ויכירו בגדולתה של הרגישות, והאינטלקט יודח משלטונו
רומן גארי

טופס הרשמה

המפגשים הם בקבוצה אינטימיות ותומכת, עד 8 אנשים. נפגשת פעם בשבוע למשך 12 מפגשים.

שושנית לופו פייגנברג - עובדת סוציאלית קלינית ומנחת קבוצות, אדם רגיש מאוד העונה על 21 קריטריונים מתוך 23 במבחן של א. ארון. בחודשים האחרונים שושנית כותבת בלוג בנושא אנשים רגישים, בכדי לעלות נושא חשוב זה למודעות ולעזור לאנשים רגישים להבין את ההשפעה של הרגישות על החיים שלהם. לבלוג לחץ כאן

ליצירת קשר: שושנית - 0544425856 או shoshanitf@gmail.com

הקבוצה נפתחת אחרי החגים, לפרטים אנא מלאו את הטופס